Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi

Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi

- Bölüm: Hastane Öncesi Tıp
1680
Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi için yorumlar kapalı

2002 yılında kurulmuş olan Paramedik Derneği, mesleki ilerlemenin bilimsel çalışmalarla sağlam temeller üzerinde gerçekleşebileceği düşüncesiyle, kurulduğu yıldan bu yana 5 sempozyum, 1 kongre, 4 çalıştay ve ülkemizin dört bir yanında sayısız hizmet içi eğitim gerçekleştirmiştir. Sıradaki bilimsel faaliyetimiz olan II. Uluslararası Paramedik Kongresi için sizleri 6-9 Kasım 2014 tarihleri arasında Bodrum’a davet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kongrelerde meslektaşlarımızla bir araya gelerek alanımızdaki en güncel bilgileri paylaşmanın yanı sıra, akademik düzeyde gerçekleştirilen çalışmaları da poster ve sözlü bildiri olarak sunabilme ve sonuçları duyurabilme imkanı bulabilmekteyiz.
Bu kongremize yurtdışından katılım sağlayacak kıymetli konuşmacılar sayesinde dünyanın gelişmiş ülkelerinde ambulans hizmetlerinin nasıl sunulduğunu öğrenme ve kendi ülkemizle karşılaştırma yapma imkanı elde edeceğiz.
Kongre etkinliğinin öncesinde gerçekleştirilecek olan Ambulans Rallisi ile yurt içi ve yurt dışından yarışmaya katılacak onlarca farklı ekibin, yaşam kurtarmak için gösterecekleri olağan üstü çabaları gözlemleme ve onlardan yeni şeyler öğrenme fırsatı da yakalayacağız.
Mesleki ilerleme için bulunmaz bir fırsat olan bu kongrede meslektaşlarımızın ve akademisyenlerin en üst düzeyde bilgi ile donanacağına inanıyoruz. Kongre düzenleme kurulu adına hepinizi 6-9 Kasım 2014 tarihleri arasında Bodrum’a davet ediyoruz.
ilgi: http://paramedikkongresi.com/kongreyedavet.html